Veikla

Vilniaus šachmatų klubas vienija įvairių tautybių, amžiaus ir specialybių atstovus, kurių bendras pomėgis ir aistra yra šachmatai.

Klubo nariai yra surengę šimtus įvairaus formato šachmatų turnyrų Vilniaus kavinėse, Bernardinų sode, Druskininkuose, Lietuvos Respublikos Seime ir t. t. Juose dalyvauti maloniai kviečiami visi norintieji, nepriklausomai nuo amžiaus, tautybės, religijos, lyties, išsilavinimo ar politinių pažiūrų.

Čia sutiksi pensininką, verslininką, dailininką ar Seimo narį, vilnietį ar užsienietį – visi lygūs ir vienodai laukiami! Mūsų renginiuose vyrauja draugiška, šilta ir pagarbi atmosfera. Vienintelis reikalavimas – norėti žaisti ir žinoti figūrų ėjimus.

Esant poreikiui organizuojame arba padedame surengti ir uždarus, skirtus užsakovo organizacijos personalui ar klientams, turnyrus.

Pertraukėlių metu užmezgamos įdomios pažintys, užverda diskusijos įvairiausiomis temomis. Gal pasirodys keista, bet dažniausiai rezultatas ir vieta turnyrinėje lentelėje lieka antraeiliu dalyku! O po turnyrų neretai pasiliekama maloniam bendravimui iki vėlumos.

Klubo logotipe nurodyta data – 1887 m. – žymi pirmojo šachmatų būrelio Vilniuje įkūrimą, o Vilniaus šachmatų klubas yra šio būrelio veiklos tęsėjas.

KLUBO ĮSTATAI

LT