Stars & Stripes turnyrai

Pasirinkite metus: 2022

Data Dalyviai Prizininkai Kategorijos
11-24 22
  1. Sergej Jalanskij (1854; 6.0/6)
  2. Žanas Nainys (1932; 5.0/6)
  3. Andrius Kontenis (1585; 5.0/6)
  • U1800: Dovydas Auškalnis (1776; 4.0/6)
  • U1600: Gediminas Ribinskas (1482; 4.0/6)
  • U1400: Tomas Minkauskas (1264; 3.0/6)
  • U1200: Kontenis Erikas (be reitingo; 3.0/6)
  • be reitingo: Darius Kvitnickas (3.0/6)
10-20 23
  1. Sergej Jalanskij (1915; 5.0/6)
  2. Andrius Šarauskas (1895; 4.5/6)
  3. Dovydas Mažeika (1486; 4.5/6)
  • U1800: Romualdas Tutinas (1696; 4.0/6)
  • U1600: Ignas Labanauskas (1479; 4.0/6)
  • U1400: Liudas Mažeika (1341; 4.0/6)
  • U1200: Dzmytro Kavalchuk (be reitingo; 3.0/6)
  • be reitingo: Adomas Žalneravičius (2.5/6)
09-22 24
  1. Andrius Kontenis (be reitingo; 5.0/6)
  2. Gustavo Jimenez Peñafiel (1755; 5.0/6)
  3. Žanas Nainys (1766; 4.5/6)
  • U1800: Ignas Labanauskas (1440; 4.0/6)
  • U1600: Vidmantas Matulaitis (1436; 4.0/6)
  • U1400: Aurimas Šimeliūnas (1380; 3.5/6)
  • U1200: Michailas Šelomcevas (be reitingo; 2.0/6)
  • be reitingo: Eigirdas Matulaitis (0.5/6)
08-18 21
  1. Vilius Rudzkis (1685; 5.0/6)
  2. Sergej Jalanskij (1807; 5.0/6)
  3. Romualdas Tutinas (1690; 4.5/6)
  • U1800: Ugnius Michailovas (1329; 4.5/6)
  • U1600: Vincentas Dobrovolskis (1401; 4.0/6)
  • U1400: Marius Zumeris (1242; 4.0/6)
  • U1200: Kristupas Stasiulaitis (1108; 2.5/6)
  • be reitingo: Eigirdas Matulaitis (1.0/6)
07-14 19
  1. Dovydas Auškalnis (1710; 6.0/6)
  2. Žanas Nainys (1677; 5.0/6)
  3. Romualdas Tutinas (1671; 4.0/6)
  • U1800: Viktoras Ščerbinkinas (1583; 4.0/6)
  • U1600: Stasys Antušas (be reitingo; 4.0/6)
  • U1400: Rokas Šakinis (1328; 4.0/6)
  • U1200: Marius Zumeris (be reitingo; 3.0/6)
  • be reitingo: Robert Malakhovskiy (2.5/6)
06-16 20
  1. Dovydas Auškalnis (1767; 5.0/6)
  2. Žanas Nainys (1580; 4.5/6)
  3. Romualdas Tutinas (1676; 4.5/6)
  • U1800: Ignas Labanauskas (1458; 4.0/6)
  • U1600: Aurimas Šimeliūnas (1459; 4.0/6)
  • U1400: Matas Carmichael (be reitingo; 3.5/6)
  • U1200: Tomas Budėnas (be reitingo; 2.0/6)
  • be reitingo: Nikita Sosunov (2.0/6)
05-19 25
  1. Andrius Žvirblis (1922; 5.0/6)
  2. Sergej Jalanskij (1830; 5.0/6)
  3. Stanislav Gerasimovič (1726; 4.5/6)
  • U1800: Tadas Minkauskas (1483; 4.5/6)
  • U1600: Laurynas Truskauskas (1371; 4.0/6)
  • U1400: Igoris Achremovas (1383; 4.0/6)
  • U1200: Rokas Žainis (be reitingo; 3.0/6)
  • be reitingo: Kristupas Stasiulaitis (2.0/6)
04-14 24
  1. Dovydas Auškalnis (1776; 6.0/6)
  2. Mantas Jurčius (1677; 5.0/6)
  3. Ignas Labanauskas (1314; 4.0/6)
  • U1800: Daniel Achonen (1412; 4.0/6)
  • U1600: Gabrielė Fokaitė (1528; 4.0/6)
  • U1400: Rokas Sakavickas (1124; 4.0/6)
  • U1200: Mindaugas Kurlys (be reitingo; 3.0/6)
  • be reitingo: Laurynas Truskauskas (3.0/6)
03-17 24
  1. Aleksandras Šalna (2188; 6.0/6)
  2. Dovydas Auškalnis (1767; 5.0/6)
  3. Tadas Minkauskas (1458; 4.5/6)
  • U1800: Gediminas Ribinskas (1408; 4.0/6)
  • U1600: Ignas Labanauskas (1274; 4.0/6)
  • U1400: Ivan Martsev (1326; 3.0/6)
  • U1200: Filipe Boucinha (be reitingo; 3.0/6)
  • be reitingo: Žygimantas Steponavičius (3.0/6)
02-10 23
  1. Sergej Jalanskij (1810; 4.5/5)
  2. Dovydas Auškalnis (1770; 4.0/5)
  3. Gediminas Viederis (1794; 3.5/5)
  • U1800: Romualdas Tutinas (1767; 3.5/5)
  • U1600: Boris Feofanov (1585; 3.0/5)
  • U1400: Tadas Minkauskas (1331; 3.0/5)
  • U1200: Tomas Minkauskas (1154; 2.5/5)
  • be reitingo: Edvinas Mačiulaitis (2.0/5)
LT