Vilniaus seniūnijų lyga

Pasirinkite metus: 2022

NUOSTATAI 2022

Rajonas 06-02 kom. ind. 06-28 kom. ind. 07-26 kom. ind. 08-30 kom. ind. Taškai TB1 TB2 Žaidėjų skaičius
1 Antakalnis 7 3 12 3 12 3 12 1 53 86.0 10 19
2 Žirmūnai 10 7.5 6.5 7.5 31.5 64.0 12
3 Verkiai 8 7.5 1 10 1 27.5 66.5 2 17
4 Pilaitė 12 6 2.5 6 26.5 59.0 12
5 Senamiestis 4.5 10 8 22.5 52.5 20
6 Karoliniškės 6 5 2 4.5 2 19.5 50.0 4 7
7 Rasos 6.5 10 16.5 42.5 7
8 Naujamiestis 4 7.5 11.5 40.0 10
9 Fabijoniškės 2.5 4.5 3 10 35.0 3 7
10 Šnipiškės 4.5 1 2 7.5 29.0 3 4
11 Pagiriai 3 4.5 7.5 25.0 4
12 Naujoji Vilnia 4.5 1.5 6 35.0 6
13 Riešė 3 2 5 34.5 6
14 Žvėrynas 2 2 4 28.5 2 5
15 Grigiškės 3 3 13.0 2
16 Šeškinė 1.5 1.5 19.0 3
17 Vilkpėdė 1 1 27.5 6
18 Lazdynai 1 1 24.5 4
19 Pašilaičiai 1 1 14.5 2
20 Naujininkai 0 17.5 5

TB1 – trijų geriausių komandos žaidėjų kiekviename etape individualių taškų suma
TB2 – už individualiai užimtas vietas suteikti asmeniniai taškai

Vardas Komanda Taškų suma Įskaitos taškai Turnyrai
1 CM Aras Vardanyan Antakalnis 40.0 10 4
2 Andrius Paulauskas Karoliniškės 32.0 4 4
3 Stanislav Gerasimovič Žirmūnai 25.0 0 4
4 Kristijonas Čičinadzė Riešė 24.5 0 4
5 Aleksandras Šalna Šnipiškės 23.5 3 3
6 Romualdas Tutinas Naujoji Vilnia 23.5 0 4
7 Boris Feofanov Pilaitė 22.0 0 4
8 Arijus Ketlėrius Antakalnis 21.0 0 3
9 Vytautas Kalinauskas Lazdynai 20.5 0 3
10 Kazimieras Jocius Žirmūnai 20.0 0 4
11 Marius Snežko Rasos 19.5 0 3
12 Gabrielė Fokaitė Antakalnis 19.0 0 3
13 Igoris Achremovas Vilkpėdė 18.0 0 4
14 Darius Kvitnickas Verkiai 16.5 0 3
15 Viktoras Ščerbinkinas Fabijoniškės 16.0 0 3
16 Oleksandr Zozulia Verkiai 15.5 2 2
17 Petras Steponavičius Pilaitė 15.5 0 3
18 Andrius Žvirblis Pašilaičiai 14.5 0 2
19 Žygimantas Steponavičius Naujamiestis 14.0 0 3
20 Edvinas Mačiulaitis Žvėrynas 14.0 0 3

Seniūnijų komandų atstovai

Antakalnis
1 CM Aras Vardanyan 40.0/44
2 Arijus Ketlėrius 21.0/33
3 Gabrielė Fokaitė 19.0/33
4 Eigirdas Matulaitis 8.5/22
5 Ignas Rimkus 6.0/11
6 Tomas Girnius 5.5/11
7 Darius Lukošius 5.5/11
8 Bronius Budrys 5.0/11
9 Midas Dambrauskas 5.0/11
10 Raimondas Malūkas 3.0/11
11 Mindaugas Songaila 2.5/11
Žirmūnai
1 Stanislav Gerasimovič 25.0/44
2 Kazimieras Jocius 20.0/44
3 Justas Tilvikas 14.0/22
4 Gediminas Ribinskas 9.5/22
Verkiai
1 Darius Kvitnickas 16.5/33
2 Oleksandr Zozulia 15.5/22
3 Tomas Braškys 11.5/22
4 Oskaras Safinas 11.0/22
5 Denis Sosunov 10.0/22
6 Berta Rėja Butvilaitė 10.0/22
7 Nikita Sosunov 9.5/22
8 Andrius Šarauskas 7.5/11
9 Stasys Antušas 5.0/11
Pilaitė
1 Boris Feofanov 22.0/44
2 Petras Steponavičius 15.5/33
3 Jurijus Jeriominas 13.5/33
4 Tomas Kozlovskis 6.5/11
5 Raimundas Jasiūnas 5.5/11
Senamiestis
1 Filipe Boucinha 11.0/22
2 Leonas Pivoriūnas 9.5/33
3 Victor Ander Sondergaard 8.5/22
4 Edgaras Žiukas 7.5/11
5 Vit Moravec 7.5/11
6 Arūnas Pemkus 6.0/11
7 Ignas Labanauskas 5.0/11
8 Marius Zumeris 4.5/11
9 Andrius Bučys 4.5/11
10 Vaidotas Samuolis 4.5/22
11 Florian Edlinger 2.0/11
12 Atlas Ozcan 2.0/22
13 Ignas Tolpežnikas 1.0/11
14 Nikolay Stepykin 0.0/11
Karoliniškės
1 Andrius Paulauskas 32.0/44
2 Laurynas Miknevičius 11.0/22
3 Imran Duman 7.0/11
Rasos
1 Marius Snežko 19.5/33
2 Vladas Leščikas 12.5/22
3 Rokas Žainis 5.5/11
4 Donatas Šimkūnas 5.0/11
Naujamiestis
1 Žygimantas Steponavičius 14.0/33
2 Ignotas Vilūnas 9.5/22
3 Vitalijus Gafurovas 8.5/22
4 Giedrius Grubinskas 6.0/11
5 Kristijonas Valančiūnas 5.0/11
6 Ignas Tolpežnikas 1.0/11
Fabijoniškės
1 Viktoras Ščerbinkinas 16.0/33
2 Marius Bieliauskas 10.0/11
3 Karolis Batuchtinas 9.0/22
4 Dzavachasvilis Tamazas 0.0/11
Šnipiškės
1 Aleksandras Šalna 23.5/33
2 Aleksandras Trakšelis 5.5/11
Pagiriai
1 Tomas Minkauskas 12.5/22
2 Tadas Minkauskas 12.5/22
Naujoji Vilnia
1 Romualdas Tutinas 23.5/44
2 Gediminas Sevrukas 11.5/22
Riešė
1 Kristijonas Čičinadzė 24.5/44
2 Valdas Dičiūnas 6.0/11
3 Povilas Važgauskas 4.0/11
Žvėrynas
1 Edvinas Mačiulaitis 14.0/33
2 Kipras Eigminas 9.0/11
3 Ričardas Navickas 5.5/11
Grigiškės
1 Rapolas Likatavičius 6.5/11
2 Nikita Posaškov 6.5/11
Šeškinė
1 Arūnas Gurevičius 12.0/22
2 Žanas Nainys 7.0/11
Vilkpėdė
1 Igoris Achremovas 18.0/44
2 Daniel Achonen 5.0/11
3 Jokūbas Sireikis 4.5/11
Lazdynai
1 Vytautas Kalinauskas 20.5/33
2 Egidijus Bražiūnas 4.0/11
Pašilaičiai
1 Andrius Žvirblis 14.5/22
Naujininkai
1 Aurimas Šimeliūnas 9.0/22
2 Michailas Šelomcevas 8.5/33
LT