Vilniaus seniūnijų lyga

Choose year: 2022

NUOSTATAI 2022

Rajonas 06-02 kom. ind. 06-28 kom. ind. 07-26 kom. ind. Points TB1 TB2 Žaidėjų skaičius
1 Antakalnis 7 3 12 3 12 3 40 64.5 9 12
2 Verkiai 8 7.5 1 10 1 27.5 56.5 2 16
3 Žirmūnai 10 7.5 6.5 24 48.5 9
4 Senamiestis 4.5 10 8 22.5 48.5 18
5 Pilaitė 12 6 2.5 20.5 44.0 9
6 Karoliniškės 6 5 2 13 36.0 2 5
7 Pagiriai 3 4.5 7.5 25.0 4
8 Šnipiškės 4.5 1 2 7.5 22.0 3 3
9 Rasos 6.5 6.5 25.0 4
10 Riešė 3 2 5 27.5 5
11 Naujoji Vilnia 4.5 4.5 23.0 4
12 Naujamiestis 4 4 24.5 6
13 Žvėrynas 2 2 4 17.5 2 3
14 Fabijoniškės 2.5 2.5 21.0 5
15 Lazdynai 1 1 24.5 4
16 Vilkpėdė 1 1 18.0 4
17 Pašilaičiai 1 1 8.0 1
18 Naujininkai 0 14.0 4
19 Šeškinė 0 7.0 1

TB1 – trijų geriausių komandos žaidėjų kiekviename etape individualių taškų suma
TB2 – už individualiai užimtas vietas suteikti asmeniniai taškai

Name Team Taškų suma Įskaitos taškai Tournaments
1 CM Aras Vardanyan Antakalnis 31.0 9 3
2 Andrius Paulauskas Karoliniškės 22.0 2 3
3 Vytautas Kalinauskas Lazdynai 20.5 0 3
4 Gabrielė Fokaitė Antakalnis 19.0 0 3
5 Stanislav Gerasimovič Žirmūnai 18.5 0 3
6 Kristijonas Čičinadzė Riešė 17.5 0 3
7 Romualdas Tutinas Naujoji Vilnia 17.0 0 3
8 Boris Feofanov Pilaitė 17.0 0 3
9 Aleksandras Šalna Šnipiškės 16.5 3 2
10 Viktoras Ščerbinkinas Fabijoniškės 16.0 0 3
11 Oleksandr Zozulia Verkiai 15.5 2 2
12 Kazimieras Jocius Žirmūnai 15.0 0 3
13 Arijus Ketlėrius Antakalnis 14.5 0 2
14 Žygimantas Steponavičius Naujamiestis 14.0 0 3
15 Justas Tilvikas Žirmūnai 14.0 0 2
16 Igoris Achremovas Vilkpėdė 13.5 0 3
17 Marius Snežko Rasos 13.0 0 2
18 Tadas Minkauskas Pagiriai 12.5 0 2
19 Tomas Minkauskas Pagiriai 12.5 0 2
20 Tomas Braškys Verkiai 11.5 0 2

Seniūnijų komandų atstovai

Antakalnis
1 CM Aras Vardanyan 31.0/33
2 Gabrielė Fokaitė 19.0/33
3 Arijus Ketlėrius 14.5/22
4 Tomas Girnius 5.5/11
5 Darius Lukošius 5.5/11
6 Midas Dambrauskas 5.0/11
7 Mindaugas Songaila 2.5/11
Verkiai
1 Oleksandr Zozulia 15.5/22
2 Tomas Braškys 11.5/22
3 Oskaras Safinas 11.0/22
4 Darius Kvitnickas 11.0/22
5 Denis Sosunov 10.0/22
6 Nikita Sosunov 9.5/22
7 Andrius Šarauskas 7.5/11
8 Berta Rėja Butvilaitė 5.5/11
9 Stasys Antušas 5.0/11
10 Eigirdas Matulaitis 4.0/11
Žirmūnai
1 Stanislav Gerasimovič 18.5/33
2 Kazimieras Jocius 15.0/33
3 Justas Tilvikas 14.0/22
4 Gediminas Ribinskas 5.5/11
Senamiestis
1 Filipe Boucinha 11.0/22
2 Victor Ander Sondergaard 8.5/22
3 Edgaras Žiukas 7.5/11
4 Vit Moravec 7.5/11
5 Leonas Pivoriūnas 6.5/22
6 Arūnas Pemkus 6.0/11
7 Ignas Labanauskas 5.0/11
8 Marius Zumeris 4.5/11
9 Andrius Bučys 4.5/11
10 Vaidotas Samuolis 3.5/11
11 Florian Edlinger 2.0/11
12 Atlas Ozcan 2.0/22
13 Ignas Tolpežnikas 1.0/11
14 Nikolay Stepykin 0.0/11
Pilaitė
1 Boris Feofanov 17.0/33
2 Petras Steponavičius 10.0/22
3 Jurijus Jeriominas 9.0/22
4 Tomas Kozlovskis 6.5/11
5 Raimundas Jasiūnas 5.5/11
Karoliniškės
1 Andrius Paulauskas 22.0/33
2 Imran Duman 7.0/11
3 Laurynas Miknevičius 7.0/11
Pagiriai
1 Tadas Minkauskas 12.5/22
2 Tomas Minkauskas 12.5/22
Šnipiškės
1 Aleksandras Šalna 16.5/22
2 Aleksandras Trakšelis 5.5/11
Rasos
1 Marius Snežko 13.0/22
2 Vladas Leščikas 6.5/11
3 Rokas Žainis 5.5/11
Riešė
1 Kristijonas Čičinadzė 17.5/33
2 Valdas Dičiūnas 6.0/11
3 Povilas Važgauskas 4.0/11
Naujoji Vilnia
1 Romualdas Tutinas 17.0/33
2 Gediminas Sevrukas 6.0/11
Naujamiestis
1 Žygimantas Steponavičius 14.0/33
2 Ignotas Vilūnas 5.5/11
3 Vitalijus Gafurovas 4.0/11
4 Ignas Tolpežnikas 1.0/11
Žvėrynas
1 Kipras Eigminas 9.0/11
2 Edvinas Mačiulaitis 8.5/22
Fabijoniškės
1 Viktoras Ščerbinkinas 16.0/33
2 Karolis Batuchtinas 5.0/11
3 Dzavachasvilis Tamazas 0.0/11
Lazdynai
1 Vytautas Kalinauskas 20.5/33
2 Egidijus Bražiūnas 4.0/11
Vilkpėdė
1 Igoris Achremovas 13.5/33
2 Jokūbas Sireikis 4.5/11
Pašilaičiai
1 Andrius Žvirblis 8.0/11
Naujininkai
1 Aurimas Šimeliūnas 9.0/22
2 Michailas Šelomcevas 5.0/22
Šeškinė
1 Arūnas Gurevičius 7.0/11
EN